TayFaa'ya Hoşgeldin :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TayFaa'ya Hoşgeldin :)

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemiz Yakında Kaldığı Yerden Devam Edecektir. ea*

Vitaminegitim.com tüm öğrencilere açıldı !!

YazarMesaj
ReLax'trk

Vitaminegitim.com tüm öğrencilere açıldı  !! Nzprp2
ReLax'trk

Başarı Puanı : : 12

Vitaminegitim.com tüm öğrencilere açıldı  !! Empty
MesajKonu: Vitaminegitim.com tüm öğrencilere açıldı !!   Vitaminegitim.com tüm öğrencilere açıldı  !! Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2012 10:47 pm

Vitaminegitim.com tüm öğrencilere açıldı  !! Images?q=tbn:ANd9GcRNlQoZqjscPwAdCkGJEdAxTn_W9QMEbKsXlADAzwh8RFWQ8HrfkQ

Vitaminegitim.com tüm öğrencilere açıldı  !! Vitamin_Lise-280x216

On yılı aşkın süredir sayıları milyonu aşan ilköğretim ve lise öğrencisi ile öğretmenlere zengin bir öğrenme ortamı sunan

Vitamin yenilendi.

Yeni Vitamin'i tüm öğrenciler özgürce deneyebilecek.

Öğrenciler artık ücretsiz üyelik modeli ile Vitamin’deki binlerce eğitsel içeriğe ulaşıp, dilediklerini kullanabilecek.

Sınırsız konu anlatımları, İngilizce öğrenme programı alternatifleri,

canlı SBS, YGS ve LYS deneme sınavları gibi ayrıcalıklı hizmetlerle benzersiz bir içerik sunan Vitaminegitim.com’da

sadece Sebit’in değil, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarının güvenilir, kaliteli içeriklerine de Vitamin referansıyla

tek noktadan, kolayca ulaşılabilecek.Eğitimde e-dönüşüm rüzgarını arkasına alan, Türkiye’nin internet üzerinden

ulaşılan en kapsamlı ve zengin içerikli eğitim destek hizmeti Vitamin, ücretsiz üyelik modeli ile tüm öğrencilere açıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatı ile uyumlu ilköğretim ve lise derslerine, çalışma planlarına, interaktif etkinliklere,

üç boyutlu canlandırmalara ve sınav uygulamalarına, günlük kısıtlamalar dahilinde ücretsiz olarak ulaşılabilecek.

Vitaminegitim.com tüm öğrencilere açıldı !!
1 sayfadaki 1 sayfası